ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ОБРАЛИ ЯКІСТЬ

Зателефонуйте нам:
+38 ( 032 ) 242-57-58, ( 032 )242-57-59
Надішліть E-mailRU

м.Львів, вул.Липинського, буд.36

Працюємо: Пн - Пт, з 9:00 до 18:00
ГоловнаПро нашу фірмуКорисна інформаціяУмови доставкиКонтакти
Розділи каталогу
Корисна інформація

Курс долара

Курс євро

Корпорація ERIKS Group

ERIKS - це всесвітньо відомий постачальник промислового обладнання та комплектуючих, що пропонує широкий спектр високоякісної продукції для машинобудування і пов'язаних з ними галузей промисловості.

За останні десять років, ERIKS став лідером за інноваційними розробками і постачанням комплектуючих для певних сегментів промисловості. До складу Корпорації ERIKS Group в даний час входить більш ніж 60 компаній з філіями в 27 країнах світу. ERIKS має сильні позиції в Західній Європі і США, а також розширює свою присутність на Близькому Сході і в Південно-Східній Азії.

ERIKS пропонує широкий спектр рішень у сфері виробництва обладнання. Зокрема це стосується технічних ущільнень для обладнання, що використовується у хімічній промисловості, на нафтогазових підприємствах і при експлуатації електростанцій.

Корпорація ERIKS націлена на надання своїм клієнтам «повного циклу обслуговування», починаючи з ранніх стадій проектування, де вона виступає в якості консультанта, так і на подальших етапах, виконуючи роль помічника в інжинірингу, виробника і постачальника обладнання та комплектуючих, а також логіста і партнера на обслуговування в процесі експлуатації.

Також ERIKS володіє важливою перевагою великої міжнародної корпорації - глобальна мережа філій дозволяє реалізовувати поставки повного асортименту продукції, забезпечує сильну фінансову базу і дозволяє швидко і ефективно задіяти сучасні виробничі потужності.

+38 ( 032 ) 242-57-58, 242-57-59
© 2008-2022 Технічні ущільнення «Ратус»
товаров:
на сумму:руб.