ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ОБРАЛИ ЯКІСТЬ

Зателефонуйте нам:
+38 ( 032 ) 242-57-58, ( 032 )242-57-59
Надішліть E-mailRU

м.Львів, вул.Липинського, буд.36

Працюємо: Пн - Пт, з 9:00 до 18:00
ГоловнаПро нашу фірмуКорисна інформаціяУмови доставкиКонтакти
Розділи каталогу
Корисна інформація

Курс долара

Курс євро

Постачальники

 

KASTAS

Компанія KASTAS є одним з провідних підприємств, що займаються проектуванням, виробництвом та постачанням технічних ущільнювальних елементів для гідравлічних і пневматичних пристроїв, а також інших гумотехнічних виробів, що мають широку галузь застосування.

 

FEDERAL MOGUL

Корпорація Federal-Mogull добре відома як великий інтегратор компаній-виробників запчастин та комплектуючих, що використовуються в автомобілях найпопулярніших марок. Асортимент виробів, що постачаються корпорацією величезний, в тому числі є і значний перелік  технічних ущільнень.

 

GOETZE

Goetze – німецька компанія з більш ніж віковою історією, яка спеціалізується на розробці циліндро-поршневих груп для автомобілебудівних фірм Європи. Технічні ущільнення, що випускаються цією компанією, широко використовуються для двигунів автомобілів, сільськогосподарської і гірської техніки.

 

FREUDENBERG

Freudenberg Group – це німецька багатогалузева група компаній до сфери діяльності якої належить машинобудування, енергетика, будівельні технології, телекомунікації, хімічна, нафтогазова галузі, медичне обладнання та фармацевтичне виробництво. Компанія Freudenberg Sealing Technologies, що входить в цю корпорацію, виробляє технічні ущільнення під брендами Simrit і Merkel.

 

ERIKS

ERIKS Group є одним з провідних розробників і постачальників обладнання та комплектуючих виробів в області машинобудування, будівельного бізнесу, видобутку та переробці нафти і газу, хімічної промисловості, эксплатиції і обслуговуванні електростанцій.

 

SKF

Компанія SKF володіє досвідом роботи в більш ніж сорока галузях промисловості, будучи провідним світовим виробником і постачальником такої продукції, як підшипники і підшипникові вузли, технічні ущільнення, мехатроніка, системи мастила.

 

REVO SEALS (INCO)

Компанія REVO SEALS (раніше відома як INCO VERITAS ZPUT) виробляє ущільнення з гуми і штучних матеріалів практично для всіх галузей промисловості, в тому числі: для машинобудування, металургії, гідравлічного обладнання, транспортних засобів, гірничодобувної промисловості, сільського господарства, автомобілебудування та інших галузей.

+38 ( 032 ) 242-57-58, 242-57-59
© 2008-2022 Технічні ущільнення «Ратус»
товаров:
на сумму:руб.