ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ОБРАЛИ ЯКІСТЬ

Зателефонуйте нам:
+38 ( 032 ) 242-57-58, ( 032 )242-57-59
Надішліть E-mailRU

м.Львів, вул.Липинського, буд.36

Працюємо: Пн - Пт, з 9:00 до 18:00
ГоловнаПро нашу фірмуКорисна інформаціяУмови доставкиКонтакти
Розділи каталогу
Корисна інформація

Курс долара

Курс євро

Корпорація FEDERAL MOGUL

Корпорація "Federal Mogul" широко відома у всьому світі, як інтегральний постачальник великих підприємств-виробників автомобілебудування, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, будівельної та навантажувально-розвантажувальної техніки, а також запчастин та комплектуючих для цих машин і обладнання. Корпорація впевнено займає лідируючі позиції за рахунок інновацій у виробництві, продуманої маркетингової стратегії та розширення мережі дистрибуції.

Свою історію "Federal Mogul" веде, починаючи з 1899 року. Це дата, коли Говард Мазі і Едвард Лайон в Детройті заснували компанію "Muzzy-Lyon", яка займалася реалізацією гумово-технічних виробів. Тоді ж цими партнерами була утворена ще одна компанія, "Mogul Metal Company", яка зайнялася розробкою спеціальних сплавів, використовуваних у виробництві підшипників.

У наступні 60 років своєї історії компанія зазнала безліч реорганізацій та реструктуризацією, що супроводжувалися неодноразовою зміною її назви. Зрештою, в середині 60-х років минулого століття вона стала Корпорацією "Federal Mogul" з головним офісом, розташованим в Саусфилде, штат Мічиган.

В кінці XX століття Federal Mogul істотно розширює сферу свого впливу на ринку комплектуючих для автомобільної промисловості, купуючи ряд досить великих компаній цієї галузі в США і Європі. Серед інших, можна виділити "T&N", "Cooper Industries" (торгові марки "Moog Automotive", "Cooper Automotive"), "Champion", "Fel-Pro", "MOOG", "Wagner", "Bimet S. A.", "Glocker Dichtsysteme Gunter Hemmrich GmbH".

На сьогоднішній день корпорація "Federal Mogul" є найбільшим постачальником запчастин і комплектації для автомобілів самого широкого спектру: від високотехнологічних компонентів систем запалювання, до елементів тюнинга. Глибокі експертні знання в області виробництва, інженерно-технічний досвід "Federal Mogul" і її стійке положення на ринку вигідно доповнюється конкурентоспроможними цінами, постійним розвитком дистриб'юторської мережі і сервісною підтримкою.

+38 ( 032 ) 242-57-58, 242-57-59
© 2008-2022 Технічні ущільнення «Ратус»
товаров:
на сумму:руб.