ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ОБРАЛИ ЯКІСТЬ

Зателефонуйте нам:
+38 ( 032 ) 242-57-58, ( 032 )242-57-59
Надішліть E-mailRU

м.Львів, вул.Липинського, буд.36

Працюємо: Пн - Пт, з 9:00 до 18:00
ГоловнаПро нашу фірмуКорисна інформаціяУмови доставкиКонтакти
Розділи каталогу
Корисна інформація

Курс долара

Курс євро

Корпорація FREUDENBERG Group

FREUDENBERG Group – це німецька багатогалузева корпорація, яка розташована в Німеччині і пропонує своїм клієнтам технічно перспективні рішення і послуги. Компанії, що входять до складу корпорації, виробляють обладнання та комплектуючі для машинобудування і будівельної техніки, для хімічної і нафтогазової промисловості, медицини і фармакології.

Розробки Freudenberg Group спрямовані на пошук найкращих рішень для її клієнтів. Так було протягом понад 165 років існування корпорації, і це буде залишатися запорукою її успіхів у майбутньому. Будучи сімейним підприємством, Фройденберг Груп особливо цінує такі принципи своєї діяльності, як орієнтація на довгострокову перспективу, фінансова стійкість та високий рівень професіоналізму своїх співробітників.

Freudenberg Group має більше 30 філій по всьому світу і це дозволяє корпорації пропонувати інноваційні рішення та комплексний набір послуг безпосередньо на місцях, а також забезпечувати ефективну роботу глобальної мережі по управлінню виробництвом і веденням проектів.

Одним з напрямів діяльності корпорації, яким займається її підрозділ Freudenberg Sealing Technologies, є розробка і виробництво технічних ущільнень, пристроїв зниження вібрації, фільтрів, мастильних матеріалів та іншої продукції для автомобільної промисловості і тих галузей машинобудування, де використовуються гідравлічні і пневматичні пристрої. Випуск цієї продукції здійснюється під торговими марками Simrit і Merkel.

Асортимент технічних ущільнень і пристроїв зниження вібрацій постійно розширюється за рахунок впровадження у виробництво новітніх розробок, які базуються на передових технологіях. Конкурентні переваги цієї продукції забезпечуються розрахунком і моделюванням поведінки матеріалів в реальних умовах експлуатації, а також розробкою цих матеріалів під конкретні вимоги кінцевого споживача. Все це може бути забезпечено за рахунок того, що Freudenberg Sealing Technologies

  • використовує власні лабораторії для тестування і аналізу
  • має дослідницькі центри в Європі, Азії і Північній Америці
  • налагодило спеціалізовані виробництва в більш ніж 30 країнах світу
  • використовує власну сировину для виробництва всіх виробів
  • побудувало всесвітню мережу технічних центрів підтримки своїх клієнтів
+38 ( 032 ) 242-57-58, 242-57-59
© 2008-2022 Технічні ущільнення «Ратус»
товаров:
на сумму:руб.