ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ОБРАЛИ ЯКІСТЬ

Зателефонуйте нам:
+38 ( 032 ) 242-57-58, ( 032 )242-57-59
Надішліть E-mailRU

м.Львів, вул.Липинського, буд.36

Працюємо: Пн - Пт, з 9:00 до 18:00
ГоловнаПро нашу фірмуКорисна інформаціяУмови доставкиКонтакти
Розділи каталогу
Корисна інформація

Курс долара

Курс євро

Компанія SEALS REVO

Компанія працює на ринку технічних ущільнень з 50-х років минулого століття, і раніше була відома, як INCO VERITAS ZPUT, INCO VERITAS ZPUT Sp. z o.o.

До сфери інтересів компанії відносяться машинобудівна галузь, гідравлічні і пневматичні пристрої, виробництво сільськогосподарської техніки, металургія та видобувна промисловість, автомобілебудування і виробництво інших видів транспорту, медично-технічне обладнання та інші суміжні галузі.

Компанія пропонує клієнтам безліч різних видів продукції, що використовується у тих галузях, про які щойно йшла мова. Всі вироби виготовляються з якісних матеріалів, які найкращим чином відповідають умовам їх використання, а також випускаються згідно стандартам (PN, DIN, ASTM, ISO, ГОСТ) та індивідуальним вимогам замовника.

Компанія займається проектуванням технічних ущільнень і вузлів ущільнення, консультує в питаннях вибору матеріалів і видів ущільнень при проектуванні або модернізації вузлів ущільнення, проводить технічні консультації клієнтів по використанню і властивостями ущільнень і гумотехнічних виробів як стандартних, так і тих, що виготовляються за спеціальним замовленням.

Висока якість продукції забезпечується за рахунок постійного вдосконалення інтегрованої системи менеджменту (ISO 9001 та ISO 14001) і реалізації принципів методології KAIZEN. Ущільнення REVO SEALS в рамках програми "Najwyższa Jakość Quality International" з року в рік удостоюються нагород у відповідних категоріях.

Основна мета REVO SEALS Sp. z o.o - це виробництво і постачання якісних і екологічно безпечних технічних ущільнень, які б відповідали зростаючим вимогам і очікуванням замовників. Компанія прагне до того, щоб співпраця з нею було вигідним, а продукція не являла загрози для навколишнього середовища.

У довгостроковій перспективі компанія прагне досягнути оптимального економічного ефекту, високої якості, найбільш повного задоволення вимогам екологічних норм, та ринковим запитам. Фахівці служби маркетингу, економічного і технічного контролю регулярно проходять стажування в Польщі і інших зарубіжних країнах в організаціях, центрах і відомствах, які пов'язані з виробництвом технічних ущільнень, для того, щоб постійно покращувати організацію праці, методи виробництва і оптимізації витрат.

Також компанія працює над тим, щоб канали реалізації продукції максимально відповідали сучасним стандартам. Для цього створюються механізми і реалізуються проекти, які забезпечать безперебійне функціонування повного циклу виробництва і продажів.

Постійно здійснюється моніторинг і аналіз ринку збуту для вибору відповідної стратегії виробництва і продажів для окремих груп продукції, сегментів і категорій клієнтів. Прямий контакт з клієнтами дозволяє отримати повну інформацію про продажі, прийти до розуміння поточної ситуації на ринку, скласти правильне уявлення про конкурентоспроможність продукції і про необхідність тих чи інших інновацій.

До стратегічних клієнтів і дистриб'юторів в компанії, відносяться як до важливих партнерів, і тому постійно піклуються про створення і підтримку конструктивних відносин на основі взаємної довіри і поваги.

Досягнення REVO SEALS та її потенціал для подальшого розвитку створили на сьогоднішній день найбільш сприятливі умови для реалізації визначених раніше стратегічних цілей, включаючи збереження лідируючих позицій серед виробників технічних ущільнень і гумотехнічних виробів.

+38 ( 032 ) 242-57-58, 242-57-59
© 2008-2022 Технічні ущільнення «Ратус»
товаров:
на сумму:руб.