ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ОБРАЛИ ЯКІСТЬ

Зателефонуйте нам:
+38 ( 032 ) 242-57-58, ( 032 )242-57-59
Надішліть E-mailRU

м.Львів, вул.Липинського, буд.36

Працюємо: Пн - Пт, з 9:00 до 18:00
ГоловнаПро нашу фірмуКорисна інформаціяУмови доставкиКонтакти
Розділи каталогу
Корисна інформація

Курс долара

Курс євро

Компанія SKF

Компанія SKF була заснована в 1907 р. і в галузі своєї діяльності на сьогоднішній день є одним з лідерів міжнародного рівня. Цього їй вдалося досягти за рахунок постійного розвитку нових технологій та впровадження інноваційних рішень, що і забезпечує їй суттєві конкурентні переваги.

SKF зосередила свою діяльність на таких основних напрямках, як виробництво підшипників і вузлів обертання, технічних ущільнень, мехатроніки і систем змащення. Фахівці SKF тісно співпрацюють з промисловими і торговельними компаніями, їх робота спрямована на пошук і пропозицію передових рішень, які б максимально відповідали вимогам клієнта. Це стосується розробки нової продукції, підвищення ефективності виробництва, а також збільшення прибутковості бізнесу.

Компанія SKF домагається успіху за рахунок накопичених досвіду і знань, згуртованої роботи співробітників і прихильності принципам програми соціальної та екологічної відповідальності. Основною метою SKF при розвитку нових технологій стало зниження негативного впливу промислової діяльності людини на навколишнє середовище.

SKF володіє унікальними знаннями в області розробки вузлів обертання, а також взаємної ув'язки компонентів обладнання і промислових технологічних процесів. Компанія пропонує виробникам обладнання і кінцевим користувачам по всьому світу широкий вибір обладнання та комплектуючих для широкого спектру галузей і для кожної з стадій виробничого циклу.

У своїй діяльності компанія SKF зосередила увагу на розвитку технологій і придбанні досвіду в різних галузях промисловості, що дає їй ті знання, які дозволяють розробляти унікальну продукцію і технології. Великий і різносторонній досвід роботи дає SKF можливість виконати розробки, які відповідають вузькопрофільним галузевим вимогам, а також дозволяє використовувати знайдені рішення в суміжних галузях.

+38 ( 032 ) 242-57-58, 242-57-59
© 2008-2022 Технічні ущільнення «Ратус»
товаров:
на сумму:руб.